• OK florbal SŠ chlapci – 12.11.2018

• 13.11.2018 14:26
      • Dňa 12.11.2018 sa žiaci HA LM zúčastnili Okresného kola vo florbale žiakov SŠ. Z okresu LM bojovalo 8 škôl o titul majstra okresu. Súťaž bola veľmi vyrovnaná.
      • Naši chlapci bojovali. Kapitán družstva Králik Michal – Muco strieľal aj s ďalšími spoluhráčmi, čo sa dalo. Tri družstvá dosiahli rovnaký počet bodov, rozhodlo až skóre. Umiestnili sme sa na 4. mieste, hoci sme dosiahli výhru s majstrom okresu GYMLM. Školu reprezentovalo 10 chlapcov: Králik Michal  (I.ADNŠ),Fekete Juraj a Hurák Dávid (III.A); Kovařík Peter, Bielik Noro a Tatár Patrik (V.A), Ferko Erik (I.D) a chlapci z III.F – Gulaša Mojmír, Sochor Martin a do brány sa postavil Ondruš Kajo. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu.

Mgr. Hošalová