• Festival ľudskosti 2021

• 24.05.2021 11:01
        •  Mladí ľudia ľuďom, ktorí robia svet ľudí krajším a radostnejším. z drobných prejavov pozornosti vzniká mozaika ľudskosti.“

Rada mládeže Žilinského kraja v spolupráci so ŽŠR  vyzýva rôzne mládežnícke zoskupenia v Žilinskom kraji, aby sa zapojili do Festivalu ľudskosti mladých ľudí 2021.

Ide o nultý ročník aktivít mladých ľudí zameraný na prejavenie ľudského prístupu k ostatným obyvateľom obce, mesta, školy, rôznych zariadení.

Aktivity festivalu by sa mali konať v týždni od 14.-18.júna 2021.

• Chvíľka povzbudenia s Danielom Kubovčíkom

• 24.05.2021 11:07
        • V spolupráci s Radou mládeže Žilinského samosprávneho kraja si Daniel Kubovčík z III.EF triedy pripravil pre žiakov povzbudivé a hlavne motivačné video, kde sa prihovoril žiakom cez sociálnu sieť Instagram.

• Instagram Žiackej školskej rady

• 07.05.2021 10:45
        • Žiacka školská rada, aby pomohla žiakom v informovanosti o aktivitách školy  založila sociálnu sieť Instagram. S touto myšlienkou prišli Daniel Kubovčík III.EF a Erik Koky II.C., spolu  s tímom ŽŠR, ktorí do budúcna tiež navrhli aj prípravu podkastou, ktoré sa rozbehnú od septembra 2021
        • Príjemné stretnutie s Martinou Dubovskou

• 27.04.2021 11:01
        • Žiacka školská rada spolu s pani učiteľkami a vedením Hotelovej akadémie privítala v našej škole svetovú lyžiarku a bývalú žiačku Martinu Dubovskú. Sme radi, že si Martina našla čas a mohla tak s nami zdielať svoju radosť s tak veľkého úspechu.

Štvrtok 17. 6. 2021