• TV HAMA presents

• 13.10.2019 17:23
        • TV HAMA pod vedením Kristíny Svidranovej a Lucii Nehilovej (IV.C), pripravila spoty z akcií školy.
        • Deň kariéry 2019

• 19.04.2019 06:36
        • Koncom marca sa uskutočnila konferencia Dni kariéry, ktorú pripravila koordinátorka pre kariérne poradenstvo Ing. Jana Čefová. Na konferencii sa predstavili lokálni zamestnávatelia v oblasti gastronómie, turizmu a welness.
        • Goodbye Plymouth

• 12.10.2018 17:49
        • Prvá praktická stáž v anglickom meste Plymouth skončila. Žiaci si odnášajú potrebné odborné skúsenosti, ktoré získlali na workshopoch v programe Media Technican. Stáž sme ukončili slavnostným prevzatím certifikátov v organizácii TellUs College.
        • Stáž sa blíži ku koncu / Eden Project

• 06.10.2018 19:00
        • Prvá stáž projektu Erasmus+ Získajme odborné zručnosti v Európe sa kráti. Žiaci pracujú na ukončení svojich portfóliov a čaká ich ešte práca v exteriéri počas posledného týždňa v Looe a opäť na futbalovom štadióne. Cez víkend sme navštívili the Eden Project a plánujeme loďou na Mount Edgcumbe.
        • Monitoring v anglickom Plymouth

• 03.10.2018 17:06
        • Riaditeľka školy Katarína Uličná, spolu so Zuzanou Karabínovou, sa v dňoch od 1. do 3. októbra zúčastnili monitoringu projektu Erasmus+ v anglickom Plymouth.