• Valentínske prianie pre našich pedagógov

• 15.02.2021 10:37
      • Valentín, nie je len čas stravený s niekým koho si vážime a chceme ho obdarovať láskavým darčekom. Je to predovšetkým veľká vďaka človeku, ktorý pre nás niečo znamená po celý rok. A preto myslíme aj v týchto chvíľach na tých najdôležitejších, ctených našich pedagógov, ktorí sa usilovne snažia previesť nás touto ťažkou dobou a zabezpečujú nám dištančné vyučovanie, ktorým nám odovzdávajú svoje vedomosti.

• Preto Vám chceme, vážení pedagógovia, poďakovať v mene študentov, že ste tu pre nás, a že sa nám snažíte vytvoriť tie najlepšie vyučovacie podmienky aké môžeme mať. Patrí Vám veľké ĎAKUJEME! Do ďalších dní Vám prajeme ešte veľa zdravia, trpezlivosti, optimizmu a veríme, že sa už čoskoro stretneme v škole.

Vaša Žiacka školská rada