• OCENENÁ ŽIACKA ŠKOLSKÁ RADA

• 18.01.2019 13:36
      • Predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja Erika Jurínová ocenila aktívne Žiacke školské rady, ktoré sa  zapojili do Olympiády stredných škôl.

• Do Olympiády sa zapojilo 23 stredných škôl. Olympiáda pozostávala zo siedmich aktivít, ktoré Žiacka školská rada musela splniť.

1. Mesiac v ŽŠR - vlog

2.Team bulding pre členov- vlog

3. ŽSR pre žiakov školy - vlog

4. ŽSR aktívna v meste - vlog

5. Fotka ŽSR boduje – hodnotená na sociálnych sieťach

6. Šírime radosť a pomáhame – aktivita s charitatívnym poslaním

7. Prémiová aktivita - tvorba plagátu, ako by mladý človek formoval voľby do Euro parlamentu

Sme radi, že členovia našej ŽŠR sú veľmi aktívni a podarilo sa im popri študijných povinnostiach splniť všetky aktivity, za čo im patrí veľké poďakovanie a uznanie, že práca, ktorú robia je prospešná nielen pre  ŽŠR, ale takto dokáže byť prínosom aj pre celú školu a dokáže sa zviditeľniť aj v podvedomí ostatných stredných škôl v rámci Žilinského samosprávneho kraja.