• Vydarená zbierka pre oddelenie ARO

• 07.11.2022 11:34
      • Pani učiteľka Mgr. Katarína Piatková zorganizovala zbierku vecí pre oddelenie anesteziológie a intenzívnej medicíny v Mikulášskej nemocnici.Ukázali sme, že Hotelová akadémia má obrovské srdce.
      • Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu v Liptovskom Mikuláši nám poďakovala za dar v podobe posteľných obliečok, uterákov a vlhčených utierok. Dar sme spolu s pánom riaditeľom Mgr. Petrom Pirončiakom a žiakmi školského parlamentu odovzdali včera 26.10.2022 zdravotníkom z oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny. Dar bude slúžiť pacientom s najťažšími stavmi.
        Ja by som sa Vám rada poďakovala za všetky vyzbierané dary, milí rodičia, žiaci a kolegovia. Vážim si Vašu pomoc.
        Ukázali sme, že Hotelová akadémia má obrovské srdce.

Mgr.Katarína Piatková