• Kurz Ochrany života a zdravia – OžaZ

• 31.05.2019 13:22
      • Žiaci III.A, C, D a II.F  sa zúčastnili kurzu OŽaZ od 27.5. do 29.5.2019. Žiaci absolvovali branno-športové aktivity v horskom prostredí Čutkovskej doliny v Areáli Obrovo.

• Pod vedením kvalifikovaných inštruktorov a učiteliek absolvovali zručnosti , vedomosti z civilnej ochrany, pobytu v prírode, zdravotníckej prípravy a nové netradičné športové a vedomostné aktivity: tímové hry (napr. lyža, pip-line, bludisko, slepá baba), rafting, lukostreľba, streľba zo vzduchovky, veža, tangram a vedomostná súťaž „Zbojnícke záhradky“. Posledný deň kurzu vyvrcholil volejbalovým turnajom v telocvični HA LM. Najťažšie bolo postaviť čo najvyššiu vežu z materiálu: 20 ks tvrdé 26 cm špagety, 1m lepiacej pásky). Súťažilo sa v 5 tímoch. Tímové družstvá na 1. až 3. mieste boli ocenení. Výsledky:

1. VAGOŠI (III.C1) .........44 bodov

2. TCHAIWAN (II.F)....... 32 bodov

3. SVÄTÁ 5 (III.C2) .......31 bodov

4. NAZDARS (III.A) ...........   30 bodov                      5. PINK BOYS (III.D) .......... 23 bodov (za 1. deň)

Víťazom gratulujeme a ďakujeme rodičovskému združeniu za finančnú podporu. Tešíme sa o rok.