• Skvelý úspech našich cukrárok

• 13.10.2017 11:04
      • 8. ročník súťaže Najkrajšia torta Slovenska bol pre našu školu opäť úspešný! Naša cukrárka Tatiana Durčáková, žiačka 3.E triedy, obsadila v silnej konkurencii z celého Slovenska krásne 2. miesto. Srdečne blahoželáme!
      • Dňa 12.10.2017 sa naša cukrárka Tatiana Durčáková, žiačka III.E triedy spolu s majsterkami odborného výcviku p. Vaškebovou a p. Sivkovou zúčastnila 8. ročníka súťaže Najkrajšia torta Slovenska v Púchove, kde obsadila v silnej konkurencii nádherné 2. miesto. Odbornej porote predstavila svoju slávnostnú tortu ladenú do bielo zelených tónov s nádhernou jemnou kvetinovou výzdobou, ktorá je skutočne majstrovským dielom. Táničke k jej nádhernému úspechu srdečne blahoželáme a prajeme veľa tvorivých síl do ďalšej práce!

viac fotografií tu