• BIKE FAMILY s.r.o. absolútny víťaz v Olomouci

• 30.01.2020 10:25
      • Naša cvičná firma Bike family s.r.o. získala na Medzinárodnom veľtrhu cvičných firiem v Olomouci absolútne víťazstvo a ďalších šesť dielčich ocenení. Osobitne prvým umiestnením boli hodnotené podnikateľský plán a elektronická prezentácia.
      • Ďalej to boli tri druhé miesta a jedno tretie miesto. V hodnotení jednotlivcov získala II.miesto Diana Petruláková. Toto cestou gratulujem žiakom cvičnej firmy Bike family s.r.o. , ktorej členmi sú žiaci III.C triedy Timea Šulcová, Simona Stančeková, Tomáš Golesényi, Diana Petruláková, Kristína Lubelcová, Zuzana Klímová, Lucia Kyseľová, Martina Žuišková, Anna Gondová.

Osobitné poďakovanie patrí pani učiteľke Kiapešovej, ktorá sa s veľkým zanietením a odbornosťou venovala a venuje žiakom v cvičných firmách a už po ôsmykrát získala najvyššie ocenenia z medzinárodných a regionálnych súťaží.

Gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy.