• Hoteláci – úspešní v basketbale SŠ

• 07.02.2020 13:35
      • Dňa 6.2.2019 sa uskutočnilo Okresné kolo v basketbale študentov SŠ na pôde HALM. Žiaci HA LM získali 2. miesto zo 7 škôl v okrese.
      • Na okresnom kole chlapci v kvalifikácii vyhrali so SZŠ 55:25. Postúpili do finále, o 1. miesto bojovali 4 školy. Hoteláci prehrali prvý zápas s Gymnáziom M. M. Hodžu 24:33, ale bojovali ďalej,  nevzdávali sa. Hádzali trojky, najviac sa darilo Marekovi Mydliarovi. Všetky ďalšie zápasy vyhrali presvedčivo a získali 2. miesto. Každý člen družstva prispel k úspechu kolektívu.Školu reprezentovali chlapci: Lupták Timotej - IV.C; Ďaďo Adam, Lampert Ján, Sochor Martin – z I.ADNŠ; Mydliar Marek, Muskolay Dávid, Sedláček Dávid – z III.EF, Hrnčiar Juraj – II.A a Diačik Adam – I.A.

Gratulujeme a držíme palce na regionálnom kole.