• Carving na škole

• 08.02.2018 09:20
      • Dňa 26.januára 2018  sa žiačky II.A triedy Michaela Salanciová a Michaela Berkyová pod vedením Ing. Zuzany Giraškovej zúčastnili odbornej súťaže CARVING CUP SLOVAKIA 2018  v Bratislave. Organizátorom súťaže bol Slovenský zväz kuchárov a cukrárov a odborným garantom súťaže bol Luděk Procházka CZECH CARVING STUDIO - SLOVAKIA CARVING TEAM.
      • Súťaž prebiehala v rámci Medzinárodného veľtrhu gastronómie,,DANUBIUS GASTRO 2018".Naše dievčatá súťažili v kategórii B pre začínajúcich rezbárov a ich exponáty boli vystavené v priestoroch Výstavného kongresového centra Incheba Bratislava v čase od 9,00 hod.do 17,00 hod. pre všetkých návštevníkov výstavy. Ich práce sa niesli v znamení Melodickej symfónie. Konkurencia súťažiacich bola veľmi veľká, naše študentky si odniesli bohaté skúsenosti, nápady a diplom pre začínajúcich rezbárov.