• Kurz Ochrany života a zdravia – OŽaZ

• 04.06.2018 11:54
      • Žiaci III.A, B, C, D  sa zúčastnili kurzu OŽaZ od 29.5. do 30.5.2018. Žiaci absolvovali branno-športové aktivity v horskom prostredí Čutkovskej doliny v Areáli Obrovo.

• Pod vedením kvalifikovaných inštruktorov a učiteliek absolvovali zručnosti , vedomosti z civilnej ochrany, pobytu v prírode, zdravotníckej prípravy a nové netradičné športové a vedomostné aktivity: tímové hry (napr. lyža, pip-line, bludisko, slepá baba), rafting, lukostreľba, streľba zo vzduchovky, veža, tangram a súťaže „Zbojnícke záhradky“. Najťažšie bolo postaviť čo najvyššiu vežu z materiálu: 20 ks tvrdé 26 cm špagety, 1m lepiacej pásky. Najodvážnejší si vyskúšali zip line. Súťažilo sa v 6 tímoch. Výsledky:

1. miesto: Kruté pukance        305 b. (III.A – 7 dievčat)

2. miesto: Borovička               205 b. (III.D – 7 D)

3. miesto: Céčky                     182 b. (III.C – 11 D)

4. miesto: Áčky                       177 b. (III.A –  6 D)

5. miesto: Hyeny                     175 b. (III.D –  9 chlapcov)

6. miesto: Arabi                      129 b. (III.B  – 6 CH+6 D)

Víťazom gratulujeme a tešíme sa o rok tretiaci.                                                        zdroj: Mgr. Hošalová