• Športové úspechy na OK v stolnom tenise SŠ

• 27.11.2018 14:26
      • Dňa 23.11.2018 sa uskutočnilo na pôde Gymnázia M. M. Hodžu Lipt. Mikuláš okresné kolo 4-členných družstiev žiakov a žiačok SŠ v stolnom tenise. V chlapčenskej kategórii bola silná konkurencia, družstvo HA LM zo siedmych družstiev postúpilo do semifinále.
      • Hralo sa vylučovacím systémom. Až po 15 zápasoch si chlapci vybojovali zaslúžené tretie miesto. Dievčatá zabojovali vo finále a získali tiež 3. miesto v okrese. Mali sme najmladšie družstvo chlapcov : Wosiňski Samuel  (V.B), Golešényi Tomáš (II.C), nováčikovia – Guoth Frederik (I.A) a Fronko Martin (I.B). Družstvo dievčat reprezentovali : Holičková Betka  (III.A), Krčulová Monika  (III.C), Mičudová Katka a Karníková Kika (IV.AB).

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu a  gratulujeme!

Zdroj: Mgr. Hošalová