• Národný projekt ZÁLOŽKA DO KNIHY SPÁJA SLOVENSKÉ ŠKOLY

• 09.10.2017 07:28
      • Naša škola sa opäť zapojila do tohto projektu , čoho výsledkom sú naozaj pekné záložky, vytvorené šikovnými rukami našich žiakov z II.A a II.C triedy. Najkrajšie záložky sme vystavili vo vestibule školy, z čoho je aj priložená fotografia.

Tento projekt má motivovať žiakov k tomu, aby siahli po knihe a zlepšili si tak svoje čitateľské zručnosti. Záložky spolu s propagačným materiálom o našej škole a e-mailovými adresami žiakov pošleme družobnej škole – HA Ľ. Wintera v Piešťanoch, ktorá nám zasa pošle to iste , aby žiaci mohli navzájom nadviazať kontakty.

Veríme, že táto akcia prispela nielen k nadviazaniu kontaktov medzi našimi školami, ale že zaujímavé záložky inšpirovali žiakov k prečítaniu nejakej knihy.