• Zbierka dioptrických okuliarov

• 07.12.2021 14:10
      • Pomôžme spolu ľuďom v núdzi!
        Žiacka školská rada organizuje zbierku starých nepotrebných dioptrických okuliarov, ktoré pomôžu ľuďom v Keni, a takýmto spôsom môžu dlhé roky slúžiť a pomáť ľuďom so zrakovým znevýhodnením.

• Ak nosíte okuliare už roky, iste sa vám staršie kusy povaľujú kade-tade po zásuvkách. Či už kvôli staršiemu nemodernému rámu, nevymeniteľným dioptriám, alebo ste prešli na šošovky či podstúpili operáciu očí. Bola by však škoda nechať ich zapadnúť prachom
        Preto sa Detská organizácia FÉNIX aj tento rok zapája do charitatívnej zbierky dioptrických okuliarov 🧐 Vaše staré okuliare vyčistia, zmerajú a pošlú ich do Kene, kde ešte dlhé roky môžu slúžiť ľuďom, ktorí si kúpu nových okuliarov nemôžu dovoliť .