•  Maturita v knižnici
          • Maturita v knižnici

• 16. 2. 2018
          • Dňa 14.02.2018 sa žiaci našej školy Terézie Jančíková, Timea Čolláková, Monika Staroňová a Matej Hajtmanský  z V. A triedy zúčastnili súťažného  kvízu  Maturita v knižnici, ktorý každoročne organizuje  Liptovská knižnica G. F. Belopotockého LM.

• Hotelkou sa šírilo Ruské slovo

• 16. 2. 2018
          • Poslednú januárovú stredu bolo za zatvorenými dverami učebne počuť ruštinu. Nešlo však o žiadnu vyučovaciu hodinu. Na našej „hotelke“ sa konal tretí ročník nesúťažnej prehliadky ruštinárov s výstižným názvom Ruské slovo.

• Tvorivé dielne v Čiernom orli

• 14. 2. 2018
          • Dňa 8.februára 2018 pod vedením Ing.Zuzany Giraškovej sa žiaci II.A triedy Peter Belan a Michaela Salanciová zúčastnili tvorivého workshopu v Čiernom orli, kde študenti ukázali verejnosti svoju kreativitu a fantáziu.
        • Carving na škole

• 8. 2. 2018
          • Dňa 26.januára 2018  sa žiačky II.A triedy Michaela Salanciová a Michaela Berkyová pod vedením Ing. Zuzany Giraškovej zúčastnili odbornej súťaže CARVING CUP SLOVAKIA 2018  v Bratislave. Organizátorom súťaže bol Slovenský zväz kuchárov a cukrárov a odborným garantom súťaže bol Luděk Procházka CZECH CARVING STUDIO - SLOVAKIA CARVING TEAM.
          • Výstava v múzeu Čierny orol

• 3. 2. 2018
          • Navštívte tematickú výstavu odborov aranžér a čašník v múzeu Čierny orol v Liptovskom Mikuláši. Výstavu pripravili a inštalovali žiaci učebného odboru aranžér pod vedením majsterky odborného výcviku Jany Kozemčákovej a učiteľky odborných predmetov Zuzany Iľanovskej. Počas výstavy sa budú konať praktické workshopy od 8:00 do 13:00. Výstava je sprístupnená od 1. februára 2018.