• Okresné kolo vo volejbale žiačok SŠ

• 30. 3. 2018
          • Okresné kolo sa konalo dňa 22.3.2018 na Zdravotníckej škole v Liptovskom Mikuláši, kde si navzájom zmerali sily všetky družstvá, ktoré postúpili z obvodného kola.
        • Burza kníh

• 28. 3. 2018
          • Mesiac marec spájame nielen s príchodom jari, ale i s knihou. Kniha je najlepší priateľ človeka každej generácie. V utorok 27.3.2018 Žiacka školská rada, pripravila pre žiakov a záujemcov o beletriu Burzu kníh. Chceme sa poďakovať všetkým žiakom a  pedagogickým zamestnancom, ktorí prejavili záujem o kúpu kníh a podporili túto aktivitu.

• Káva rozvoňala veľtrh cvičných firiem v Prahe

• 28. 3. 2018
          • V dňoch 21. – 23. marca 2018 sa cvičná firma MarilynCafe, s. r. o. zúčastnila Medzinárodného veľtrhu cvičných firiem v Prahe. V silnej konkurencii 120 firiem z Českej republiky, Rakúska, Belgicka, Talianska, Rumunska, Španielska a Slovenska získali 1. miesto za predajný katalóg a v celkovom hodnotení  firiem  obsadili krásne 3. miesto.

• Vitajte v našom regióne 2018

• 28. 3. 2018
          • Liptovskí zemani a Liptovlandia na Vitajte v našom regióne 2018. 22. marca 2018 sa konal už 15. ročník súťaže pod názvom Vitajte v našom regióne. Pod záštitou Junior  Achievement  Slovensko  sa študenti stredných škôl z celého Slovenska stretli v rámci „Týždňa podnikateľského vzdelávania v Bratislave.”

• „Tvoríme pre radosť iných“

• 23. 3. 2018
          • Pod týmto názvom sa niesla medzinárodná súťaž v darčekovom balení, ktorá sa konala 21. marca 2015 v Bratislave. Súťaže sa zúčastnili žiačky 1. ročníka pracovník marketingu so zameraním na obchod Aňa Gondová a Diana Petruláková pod vedením Mgr. Maruškinovej. V silnej konkurencii žiačky vybojovali zlatú a striebornú medailu a tiež ocenenie – 1. miesto za najoriginálnejšie balenie. Blahoželáme!

• Kuchársky workshop

• 18. 3. 2018
          • Svoje kuchárske umenie nám 16.3.2018 prišiel prezentovať šéfkuchár Dušan Čatloch z hotela Fis Jasná na kuchárskom workshope, ktorý sa uskutočnil v sprievode vyučujúcich Ing.Gabriely Lukáčovej a Ing.Zuzany Giraškovej na odbornej učebni Technológie.
        • Gurmánska večera

• 12. 3. 2018
          • Žiaci našej školy pod vedenním majstrov odbornej výchovy pripravili gurmánsku slávnostnú večeru, ktorú si vychutnali naši hostia. Obsluhovalo sa banketovým spôsobom obsluhy, čo prinieslo okrem gastronomického zážitku aj vyššiu úroveň stolovania a hostia ocenili profesionalitu našich žiakov.
        • 8. marec MDŽ v našom meste

• 9. 3. 2018
          • Každoročne sa naša škola zapája do nádhernej jarnej akcie venovanej ženám. A nebolo tomu inak ani tento rok, kedy sme spolu s Občianskym združením Živé námestie  mesta Liptovský Mikuláš po boku pána primátora Ing. Jána Blcháča rozdávali kvety našim ženám .

• Kurz animátorov v CR

• 6. 3. 2018
          • Tento rok naša škola získala 33 nádejných animátorov v CR. 1. a 2. marca sa konal v rámci úspešnej spolupráce s Agentúrou Pro-staff z Popradu ďalší ročník Kurzu animátorov v cestovnom ruchu. Žiaci sa dozvedeli množstvo zaujímavých informácií o práci animátorov, vyskúšali si rôzne animačné aktivity, zabavili sa a získali ďalšie doplnkové vzdelanie, ktoré im zvýši šance pri hľadaní brigády.
        • Projekt Lead up

• 4. 3. 2018
          • Adrián Rázga z II.A  16.2.2018 absolvoval úvodné stretnutie Starter meeting k projektu Lead up v Bratislave. Spolu s ďalšími vybranými účastníkmi sa zúčastnil tréningového programu, ktorý bol zameraný na rozvíjanie a zlepšenie komunikačných zručností.
        • Olympiáda nám vyšla na jednotku

• 7. 3. 2018
          • Všetci talentovaní ruštinári sa vo štvrtok 15. februára stretli v Turčianskych Tepliciach, kde sa zúčastnili krajského kola Olympiády v ruskom jazyku. V poradí 48. ročník tohto podujatia preveril jazykové a komunikačné zručnosti súťažiacich.

• Kvalifikácia - KK basketbal  SŠ žiakov
          • Kvalifikácia - KK basketbal SŠ žiakov

• 1. 3. 2018
          • Dňa 27.2.2018 na pôde CVČ v Ružomberku reprezentovalo 9 chlapcov HA LM okres Liptovský Mikuláš v basketbale stredných škôl. Naši chlapci bojovali so silným súperom Obchodnou akadémiou Ružomberok (OA). Obsadili 2. miesto v regionálnom kole.