• Inšpirácia v Dvojke

• 26. 10. 2018
          • V rámci odbornej praxe 1.Adnš sa žiaci stretli s naším bývalým absolventom, úspešným začínajúcim podnikateľom Michalom Mačicom  v príjemnom prostredí jeho prevádzky „Dvojka Coffee“.
        • Najkrajšia torta 2018

• 22. 10. 2018
          • Dńa 11.10.2018 sa naše žiačky Dorota Húsková a Martina Ištóková zúčastnili pod vedením majsteriek OVY Bc. Vaškebovej a p. Sivkovej celoslovenskej cukrárskej súťaže Najkrajšia torta Slovenska, ktorá sa uskutočnila v Púchove. Dievčatá získali krásne strieborné miesta. Gratulujeme a ďakujeme všetkým za vzornú reprezentáciu školy.

• Svetový deň zvierat

• 19. 10. 2018
          • Dňa 4.10.2018 sa uskutočnila v našej škole dobročinná zbierka pri príležitosti Svetového dňa zvierat, ktorú organizovala Žiacka školská rada v spolupráci so žiakmi z ekologického krúžku.
        • Gastronomické jesenné variácie

• 16. 10. 2018
          • V dňoch od 8.10. do 11. 10. 2018 sa uskutočnili  na našej škole v rámci 3. ročníka celoslovenského projektu zdravej voľby potravín, nápojov a pohybu Dni zdravia. Tieto dni boli zamerané najmä na podporu zdravého životného štýlu.

• Prezidenti Vyšehradskej skupiny sa stretli na Slovensku.

• 16. 10. 2018
          • Hotelová akadémia v Liptovskom Mikuláši bola toho súčasťou. Na výnimočný deň  11.10.2018 si určite budú dlho spomínať nielen hostitelia, pozvaní hostia ale aj všetci prítomní usporiadatelia  významnej udalosti ako bola návšteva prezidentov V4 v skanzene v Pribyline.

• Goodbye Plymouth

• 12. 10. 2018
          • Prvá praktická stáž v anglickom meste Plymouth skončila. Žiaci si odnášajú potrebné odborné skúsenosti, ktoré získlali na workshopoch v programe Media Technican. Stáž sme ukončili slavnostným prevzatím certifikátov v organizácii TellUs College.