• Vianočné čaro pre moju rodinu

• 18. 12. 2019
          • V tretí adventný týždeń vytvorilo 10 žiakov odborov kuchár, čašník duálne vzdelávanie a cukrár vianočné dekorácie z medového cesta.
        • Erasmus+ SeaFood

• 16. 12. 2019
          • 12. decembra 2019 žiaci a učitelia, ktorí sa zúčastnili na mobilite v Youghal v Írsku v rámci projektu Získajme odborné zručnosti v Európe, predstavili svoje získané zručnosti na diseminačnom stretnutí. Podával sa chowder, hrebenatky s cesnakovým pyré, plnené slávky, rizoto s krevetami a nechýbali ani tradičné Fish and Chips

• Listen, write, read and speak  - školské kolo OAJ
          • Listen, write, read and speak - školské kolo OAJ

• 16. 12. 2019
          • Dnes, 22.11.2019 prebehol 12.ročník školského kola Olympiády v anglickom jazyku, ktorého sa zúčastnilo 19 najlepších študentov. Všetci preukázali svoju zdatnosť v jazykových zručnostiach ako je posluch a čitanie s porozumením, gramatický test, slovná zásoba a komunikačné zručnosti vo forme hrania rolí a obrázkového príbehu.