• Spolupráca, komunikácia, umenie počúvať

• 28. 9. 2021
          • Žiaci IV.G  - obchodný pracovník duál sa zúčastnili 2 dňového vzdelávacieho pobytu v podnikovom zariadení COOP Jednota v Mojmírovciach.

Krásne prostredie, bohatý doplnkový program a skúsená lektorka p. Árvayová zanechali v mysliach našich študentov len tie najlepšie dojmy. Školenie sa nieslo v duchu hĺbavej diskusie i hravých aktivít, ktoré boli na konci zavŕšené  rozuzlením zamotaného problému.

Ďakujeme našim zamestnávateľom Coop Jednota, CBA VEREX a Penzión Zivka.

Žiaci IV.G a triedna učiteľka Zuzana Urbanová

PS: Čo je dôležité vo vzájomnej komunikácii? Kto? Čo? Alebo Ako?

• Workshop Pečenie chleba

• 25. 9. 2021
          • Vôňa chleba a pečiva z netradičných surovín pošteklila zmysly všetkých účastníkov workshopu, ktorý sa konal na odbornej učebni Technológie 24.9.2021.
          • Spoznajte projekty, ktoré nám pomáhajú rásť

• 17. 9. 2021
          • Kvalita školy ide ruka v ruke s kvalitou vzdelávania. Dôkazom toho je aj Hotelová akadémia, ktorá sa pravidelne zapája do medzinárodných projektov s cieľom získať a rozvíjať odborné, ako aj praktické zručnosti našich žiakov a pedagógov.

Schválené projekty Erasmus+ a Interreg SK – CZ sú výzvou a zároveň možnosťou, ako získať medzinárodné skúsenosti v oblasti marketingu, gastronómie či hotelierstva. Projekty sú zamerané na upevňovanie partnerstva medzi Slovenskom, Španielskom, Talianskom a Českou republikou a taktiež na rozvíjanie jazykových kompetencií.

Nevyhnutnou súčasťou vzdelávania je aj digitalizácia. Tá so sebou, vďaka projektu NP edIT, prináša pozíciu školského digitálneho koordinátora, ktorý bude pomáhať pri zavádzaní nových digitálnych metód.

Milí hoteláci, máte sa na čo tešiť!

• Od koreňa po plody

• 14. 9. 2021
          • Predmetová komisia spoločného stravovania organizuje v dňoch 20. 9. 2021  -  11. 10. 2021 celoškolskú súťaž  pre všetkých žiakov a zamestnancov školy  "Od koreňa po plody ".