• ERASMUS DAYS 2022

• 17. 10. 2022
          • Naša škola sa v dňoch 13.-14.10.2022 pridala k viac ako 5400 podujatiam na oslavu programu Erasmus+. Účastníci mobilít v Španielsku viedli workshopy pre svojich spolužiakov.

Štvrtok bol venovaný marketingu. Témami boli fotografia, virtuálna realita, online marketing a výsledkom úspešné zvládnutie úloh, ba dokonca prezentácie v ANJ.

Piatok ovládla španielska gastronómia. Z učebne technológie sa šírila vôňa španielskych špecialít, na jedálnom lístku bola napríklad Paella mixta, Tortilla de patata či sladké hrušky Pera sal vino tinto.

Čo dodať na záver? Stačilo počuť potlesk všetkých účastníkov a bolo jasné aké bude hodnotenie ED2022 ...

• Slávnostná imatrikulácia 2022/23

• 13. 10. 2022
          • Školský parlament spolu s vedením Hotelovej akadémie si  pre žiakov prvých ročníkov pripravil Slávnostnú imatrikuláciu, ktorá sa niesla v duchu filmu a filmových postáv.
        • Zlato a bronz na Sweetcup Prešov

• 7. 10. 2022
          • Zlatú  medailu a pohár vybojovali Ema Brontvajová z II.A triedy a Paulína Gajdošová z V.B triedy v súťažnej disciplíne čašník a bronzovú medailu si vyvaril v disciplíne kuchár Martin Hric z I.A dnš. na odbornej súťaži Sweetcup v Prešove. Zapojilo sa 21 škôl zo Sovenska a Poľska a 62 súťažiacich žiakov.
        • Festival ľudskosti 2022

• 2. 10. 2022
          • Mladí ľudia robia svet ľudí krajším a radostnejším, kde z drobných prejavov pozornosti vzniká mozaika ľudskosti.
            Školský parlament spolu s Radou mládeže Žilinského kraja sa zapája už do druhého ročníka festivalu, ktorý sa konal v dňoch od 28.9.2022 do 30.9.2022

• Pomohli sme seniorom v Anime

• 2. 10. 2022
          • Naša škola sa tento rok zapojila do Týždňa Dobrovoľníctva, ktorý organizuje Žilinské dobrovoľnícke centrum. Našu pomoc sme ponúkli Centru sociálnych služieb Anima, Liptovský Mikuláš, Podbreziny.
        • Európsky deň jazykov na HOTELOVKE

• 1. 10. 2022
          • 26. september je vyhlásený ako Európsky deň jazykov. Vyučujúce NEJ si pre svojich žiakov pripravili kvíz o nemecky hovoriacich krajinách; Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku.