• Poďakoval nám kráľ Viliam Alexander

• 15.03.2023 15:31
        • ZŠ Miloša Janošku poctila návštevou prezidentka SR Zuzana Čaputová a holandský kráľovský pár spolu s delegáciou. Naša škola sa zapojila do cateringu, ktorý si vyžadoval precíznu prípravu, distingvovanú obsluhu a profesionalitu podľa spoločenského a diplomatického  protokolu.
        • Ocenený Školský parlament

• 16.01.2023 10:10
        • Školský parlament sa zapojil do 5.ročníka Olympiády školských parlamentov stredných škôl  Žilinského kraja, ktoré organizovala Rada mládeže Žilinského kraja a Krajský stredoškolský parlament pod záštitou predsedníčky Žilinského samosprávneho kraja Eriky Jurinovej.
        • Mikulášsky deň

• 16.01.2023 08:21
        • Školský parlament na Mikuláša rozdával sladkosti a dobroty. Žiaci sa snažili vytvoriť predvianočnú atmosféru aspoň malou drobnosťou. V priestoroch školy sa šírili príjemné vianočné melódie.
        • Pomoc útulku Očami psa

• 25.11.2022 12:30
        • V novembri v našej škole prebehla dobročinná zbierka, ktorú organizoval Školský parlament spolu s karanténnou stanicou Očami psa. Zbierka bola zameraná na vyzbieranie potrebných vecí - krmiva, granuliek, konzerv, pamlskov pre psíky a mačičky a čistiacich prostriedkov.
        • Vydarená zbierka pre oddelenie ARO

• 07.11.2022 11:34
        • Pani učiteľka Mgr. Katarína Piatková zorganizovala zbierku vecí pre oddelenie anesteziológie a intenzívnej medicíny v Mikulášskej nemocnici.Ukázali sme, že Hotelová akadémia má obrovské srdce.