• Kuchársky workshop

• 18.03.2018 14:39
      • Svoje kuchárske umenie nám 16.3.2018 prišiel prezentovať šéfkuchár Dušan Čatloch z hotela Fis Jasná na kuchárskom workshope, ktorý sa uskutočnil v sprievode vyučujúcich Ing.Gabriely Lukáčovej a Ing.Zuzany Giraškovej na odbornej učebni Technológie.
      • Žiaci z II.A triedy mali možnosť nielen sledovať prípravu špecialít, ale aj aktívne sa podieľať na ich príprave. Témou workshopu bola Slovenská kuchyňa. Pripravovali sme bôčik, flank steak tradične ale aj metódou sous-vide. Žiaci sa naučili pripravovať polentu, zaujímavú prílohu z čiernej šošovice, zaúdené zemiaky či slaninový trhanec. Veľká vďaka patrí p.Čatlochovi za jeho srdečný prístup, ochotu predviesť svoje kuchárske zručnosti a podeliť sa s nami o receptúry priamo z jeho kuchyne.