• Lead up

• 23.04.2018 10:16
      • V dňoch 20-22.4.2018 sa žiak II.A triedy Adrián Rázga zúčastnil v rámci projektu Lead up Training day, ktorý sa konal v Bratislave.
      • Absolvoval sériu školení s osobnosťami Slovenska z viacerých profesijných oblastí. O politológii a súčasnej politickej situácii prednášal p. Milan Kňažko, o kominukácii p.Milan Kopecký. Viacnásobný paraolympijský medailista v alpskom lyžovaní Jakub Krako zaujal svojím životným príbehom a príkladom toho, že keď si človek správne stanoví priority v živote dosiahne svoj cieľ. Koučing ohľadom manažérskych zručností poskytol zúčastneným mentees p.Lukáš Bakoš. Počas týchto dní sa Adrián stretol so svojím mentorom Otom Kóňom, s ktorým sa dohodol na svojej budúcej stáži a spolupráci. Záver Training day bol ukončený slávnostnou recepciou.