• Majstrovstvá žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní a snowboardingu

• 08.02.2019 17:37
      • Dňa 31. 1. 2019 sa v lyžiarskom stredisku Kubínska hoľa uskutočnili ôsme Majstrovstvá žiakov SŠ v zjazdovom lyžovaní a snowboardingu.
      • Pretekov pod záštitou Žilinského samosprávneho kraja sa zúčastnilo do kopy 36 škôl so 126 súťažiacimi. Prvé miesta si odniesli gymnazisti z Liptovského Mikuláša, Trstenej, Žiliny a Dolného Kubína, ale nestratili sa ani naši študenti. Ivana Matejková na snowboarde a Samuel Garguš na lyžiach (obaja z I.C) obsadili vo svojich kategóriách krásne 8. miesta. Na lyžiach medzi staršími žiakmi nás reprezentoval Mojmír Gulaša (III.F), ktorý sa umiestnil na peknom 9.mieste. Medzi snowboardistami sme mali 2 pretekárov - Juraj Mlynček (II.A) skončil taktiež na 9.mieste a Martin Iľanovský si vyjazdil konečné 17. miesto. Všetkým ďakujeme za vzornú reprezentáciu Hotelovej akadémie.