• Olympijské rekordy v anglickej olympiáde

• 05.12.2022 21:40
      • Olympiáda predstavuje súťaž najlepších z najlepších a nemusí ísť práve o športové podujatie. Olympiáda v anglickom jazyku v tomto školskom roku má už svoje 15 pokračovanie. 32 najlepších študentov, nominovaných z radov učiteľov anglického jazyka sa zúčastnilo školského kola, ktoré sa uskutočnilo 30.11.2022. Všetci preukázali svoju „olympijskú zdatnosť“ v jazykových zručnostiach.

• Medzi tieto patrili posluch s porozumením, gramatický test, slovná zásoba, čítanie s porozumením a komunikačné zručnosti vo forme hrania rolí a obrázkového príbehu.
        V anglickom jazyku v školskom kole sa súťažilo v dvoch kategóriách a tu je výsledková listina
        OLYMPIÁDY V ANGLICKOM JAZYKU

v kategórii 2A
        1.miesto Vyhlídalová Silvia
        2.miesto Kováčová Adela
        3.miesto Krupová Ľuboslava

v kategórii 2B
        1.miesto Mikušová Eliška Gabriela
        2.miesto Šimon Roman
        3.miesto Belopotocký Vladimír

Víťazi školského kola v olympiáde z anglického jazyka a postupujú do okresného kola olympiády, ktoré sa bude konať 19.1.2023.
        V školskom kole prví traja súťažiaci dostali odmenu vo forme školských potrieb.

PK CUJ