• Workshop kuchári z Chopku

• 06.12.2017 21:25
      • Adventné menu celkom inak nám prišli predviesť kuchári z Chopku. Nezostali dlžní nič svojej povesti profesionálov a pripravili tradičné recepty v novej úprave, ktoré sú pre nás inšpiráciou pred prichádzajúcimi sviatkami.
      • Dňa 5.12.2017 sa konal kuchársky workshop. Svoje  umenie nám prišli predviesť kuchári Jozef Palkovič a Roman Sagan spolu s naším žiakom Ondrejom Jurčom. Pripravili si pre nás jedlá a dezerty s nádychom blížiacich sa Vianoc. A tak mali žiaci možnosť spolu s nimi pripraviť kapustnicu, jedlá z bravčovej panenky, kuracieho mäsa, či dezerty prevoňané škoricou, gaštanmi a medom. Malú ochutnávku prinášame aspoň formou obrázkov a už teraz sa tešíme, čo si pre nás pripravia nabudúce.