• Pomohli sme seniorom v Anime

• 02.10.2022 14:07
      • Naša škola sa tento rok zapojila do Týždňa Dobrovoľníctva, ktorý organizuje Žilinské dobrovoľnícke centrum. Našu pomoc sme ponúkli Centru sociálnych služieb Anima, Liptovský Mikuláš, Podbreziny.
      • Pomáhali sme pri upratovaní a čistení areálu zariadenia, kde sme čistili stoličky, natierali lavičky, zbierali odpadky, trhali trávu okolo lavičiek. Naši žiaci pripravili aj sladkú pozornosť cuketový brownies, ktorý spolu s peknými slovami venovali všetkým klientom a zamestnancom zariadenia. Veľké emócie vyvolalo stretnutie s klientami DSS, ktorí nám boli vďační za milé slová, úsmev na tvári a stačilo aj len pohľadenie po ruke, porozprávanie sa a vypočutie.
        Celú aktivitu zastrešoval  Školský parlament, žiaci dobrovoľníci z III.C a II.CG - a p.učiteľky: Feriancová, Iľanovská, Urbanová.

Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, ktorí majú veľké srdce a chuť pomáhať.

Veríme, že takýchto aktivít bude v našej škole viac.