• Emotívna rozlúčka s maturantmi

• 31.05.2019 08:22
      • Na akademický týždeň sme vyprevadili našich maturantov. Rozlúčkovú slávnosť viedli členovia Žiackej školskej rady Filip Ďurica a Dominika Bukovinská, ktorí všetkým maturantom popriali šťastnú ruku pri maturite a veľa úspechov v osobnom a profesionálnom živote.
      • Na akdemický týždeň 17.5.2019 sme vyprevadili našich maturantov. Počas rolúčkového ceromoniálu, ktorý viedla ŽŠR sa žiakom prihovorila aj p.riaditeľka Ing.Katarína Uličná, ktorá im poďakovala za roky strávené v našej škole a popriala im šťastnú ruku pri maturite. Za končiacich žiakov sa všetkým poďakovala Laura Staroňová zo IV.C triedy.

Žiacka školská rada sa rozlúčila so svojimi členmi M.Trnkovou, M.Nuštákovou, M.Mašurom, K.Štolfom, P.Kovaříkom, L.Macíkom emotívne,  pre každého z nich pripravila básničku a odovzadala im milú pozornosť.