• Bodka za školským rokom 2018/2019

• 27.06.2019 13:05
      • ŽŠR v zastúpení Dominiky Bukovinskej z III.C a Elišky Mikušovej z I.B triedy, sa zúčastnili podujatia  Bodka za školským rokom 2018/2019 v Žiline, kde mali možnosť odprezentovať činnosť našej ŽŠR. Podujatie  každoročne organizuje Rada mládeže Žilinského samosprávneho kraja.
      • Takmer 60 mladých ľudí sa stretlo 24.6.2019 v Žiline, aby zhodnotili to, čo si naplánovali a odovzdali si vízie na nový školský rok. Bodka za školským rokom 2018/2019 prebehla úspešne.

Všetci  spolu hľadali  nový spôsob spolupráce so Žilinským samosprávnym krajom a s Radou mládeže Žilinského kraja. Rozišli s novými skúsenosťami, nápadmi, informáciami a motiváciou robiť to, čo nás baví- byť lídrami Žiackej školskej rady a postupne rásť až kým nebude čo vylepšovať.

Okrem toho RMŽK odprezentovala aj aktivity projektu  „Zvýšenie občianskej informovanosti a participácie mladých ľudí Žilinského kraja na veciach verejných“, ktorý je súčasťou života mladých ľudí v obciach Žilinského kraja.

So želaním pokojných a krásnych letných dni sa všetci rozišli vyzdvihnúť si vysvedčenie a žiť prázdninový život naplno.

Lebo prázdniny nie sú len prázdne dni.