• Slávnostná imatrikulácia prvákov

• 14.02.2020 10:18
      • Slávnostná imatrikulácia sa už v našej škole stala tradíciou, tento rok sa niesla v duchu Retro štýlu. Žiacka školská rada spolu s vedením Hotelovej akadémie  zábavnou formou prijala prvákov do cechu Hotelovej akadémie.
      • Žiacka školská rada  sľúbila prvákom nadstavenú ochrannú a pomocnú ruku počas rokov strávených v škole. Rodina našej školy sa tak oficiálne rozrástla o hotelákov, marketérov, obchodných pracovníkov, čašníkov, kuchárov, cukrárov a aranžérov. Želáme prvákom, aby sa im v našej škole páčilo, a aby si počas štúdia odniesli čo najviac teoretických vedomostí a praktických zručností do svojho života. Sme radi, že do imatrikulácii sa zapojili aj pani učiteľky triedne. Všetkým zúčastneným patrí veľká vďaka.