• Žiacka školská rada chce robiť svet žiakov krajším a bohatším

• 27.04.2021 10:25
      • 15.4.2021 sme absolvovali online teambulding Rady mládeže Žilinského samosprávneho kraja a našej Žiackej školskej rady, ktorú zastupovali Erik Koky II.C a Daniel Kubovčík III.EF. Hlavná téma bola  ,,robiť svet žiakov krajším a bohatším“.

• Už z názvu témy je zrejmé, že chceme šíriť medzi žiakmi dobro a korektnosť v prostredí ich spolužiakov, aby sa žiaci  cítili čo najlepšie na svojich stredných školách. Zastúpené členské Žiacke školské rady za Žilinský samosprávny kraj a Rada mládeže rokovali o spoločných aktivitách. ktoré by prehľbili vzájomné vzťahy ako náznak spolupráce medzi jednotlivými Žiackymi školskými radami v kraji. O tomto projekte sa viac dozviete v najbližších dňoch, nazabudnite pre to sledovať náš školský instagram.