• Káva rozvoňala veľtrh cvičných firiem v Prahe

• 30.03.2018 21:18
      • V dňoch 21. – 23. marca 2018 sa cvičná firma MarilynCafe, s. r. o. zúčastnila Medzinárodného veľtrhu cvičných firiem v Prahe. V silnej konkurencii 120 firiem z Českej republiky, Rakúska, Belgicka, Talianska, Rumunska, Španielska a Slovenska získali 1. miesto za predajný katalóg a v celkovom hodnotení  firiem  obsadili krásne 3. miesto.

• Naším žiakom z III.C  študijného odboru Pracovník marketingu – obchod (Martine Trnkovej, Frederike Húskovej, Radke Ďaďovej, Dominke Piatekovej, Simone Kráľovej, Laure Šebovej, Matejovi Mašurovi, Martine Nuštákovej, Nikolete Petrušekovej a Petre Korčekovej) patrí obrovské poďakovanie za profesionálnu reprezentáciu školy, mesta  a krajiny. Ďakujeme aj pani riaditeľke Ing. Kataríne Uličnej, vedeniu školy, kolegovi Mgr. Petrovi Pirončiakovi a reálnemu partnerovi z Oravakafe Romanovi Florekovi za podporu a zázemie.

Ing. Anna Kiapešová