• Okresné kolo vo volejbale žiačok SŠ

• 04.04.2018 09:22
      • Okresné kolo sa konalo dňa 22.3.2018 na Zdravotníckej škole v Liptovskom Mikuláši, kde si navzájom zmerali sily všetky družstvá, ktoré postúpili z obvodného kola.
      • Našu školu reprezentovali: Adámková Šarlota, Borončová Natália a Brezinová Rebeka (všetky I.A), Kubová Terézia (I.C), Kozáková Timea (II.A), Bartíková Natália (III.D), Nižníková Michaela (V.A), Šefčíková Miriam a Tomašáková Denisa (obe V.B). Po prvom nevydarenom sete boli dievčatá nahnevané, a tak motivované ukázať, že volejbal hrať vedia, že v zvyšných setoch a zápasoch predviedli bojovný výkon, ktorý im nakoniec stačil na 3. miesto.

Do regionálneho kola postúpilo družstvo Gymnázia z L. Hrádku a na 2. mieste sa umiestnili dievčatá z Gymnázia Michala Miloslava Hodžu. Posledné miesto obsadilo družstvo SOŠ elektrotechnickej z L. Hrádku.

Všetkým dievčatám ďakujeme za vzornú reprezentáciu.