• Naši barmani oslnili aj medzinárodnú barmanskú scénu v Slovinsku.

• 20.04.2018 10:44
      • V dňoch 10.04.-12.04.2018 sa uskutočnil 13.ročník G&T CUP 2018 v meste Bled v Slovinsku. Na medzinárodnej  barmanskej  súťaži sa zišla silná barmanská konkurencia z 10 štátov: Slovinsko, Maďarsko, Rakúsko, Taliansko, Fínsko, Lotyšsko,  Čierna Hora, Malta, Česká republika a Slovensko.

• Súťaže sa zúčastnili žiaci študijného odboru HA Erik Běhal z V. B a Lucia Tisoňová z III.B .Lucia Tisoňová získala 1. miesto za prezentáciu v hudobnom žánri JAZZ so skladbou Sing, Sing, Sing od Anity  o´Day. V celkovom hodnotení všetkých súťažiacich v kategórií absolútny víťaz  Lucia  Tisoňová získala  krásne 3. miesto.

Naším žiakom Lucií a Erikovi patrí veľké poďakovanie za profesionálnu reprezentáciu  Hotelovej akadémie  a našej krajiny. Ďakujeme za spoluprácu, pomoc a podporu pani riaditeľke, vedeniu školy, spoločnosti  Tatry mountain resorts, a.s. a pánovi Rasťovi Kubáňovi a kolegom.