• Inšpirácia v Dvojke

• 27.10.2018 16:30
      • V rámci odbornej praxe 1.Adnš sa žiaci stretli s naším bývalým absolventom, úspešným začínajúcim podnikateľom Michalom Mačicom  v príjemnom prostredí jeho prevádzky „Dvojka Coffee“.
      • Stretnutie prebiehalo v príjemnej priateľskej atmosfére, Michal svojím mladším kolegom porozprával o svojich podnikateľských začiatkoch, o príjemných i menej príjemných skúsenostiach, o zrode celého zámeru založiť pražiareň kávy v Liptovskom Mikuláši. V mene všetkých žiakov 1. Adnš sa mu chceme poďakovať slovami žiačok Viktórie Chovanovej a Tatiany Durčákovej, ktoré napísali: „Chceme mu veľmi poďakovať za to, že nás prijal a porozprával nám o jeho začiatkoch v podnikaní.  Je pre nás veľkou inšpiráciou. Podnikanie je síce ťažké, ale keď chceme niečo dosiahnuť, dá sa to zvládnuť. A príkladom toho je aj Michal Mačica.“