• Cvičná firma Plejsi, s. r. o. úspešná aj v Ostrave

• 13.03.2019 11:39
      • Dňa 7.3.2019 cvičná firma Plejsi, s. r. o,   na Veľtrhu cvičných firiem s medzinárodnou účasťou v Ostrave získala v súťažnej kategórii " Naj prezentácia firmy" prvé miesto. Odborná porota hodnotila spôsob ústnej prezentácie v anglickom jazyku, pripravenosť, originalitu a hodnotu informácií a grafické spracovanie  prezentácie.
      • Firmu zastupovali žiačky III.C triedy študijného odboru Pracovník marketingu ( Katarína Brziaková, Janka Klincková, Monika Krčulová, Lucia Nehilová, Silvia Šuleková a Natália Vrzgulová). Veľký obdiv získali aj za prepojenosť s reálnou firmou Hotel Plejsy v Krompachoch počas  Instragramovej súťaži o poukaz na víkendový pobyt pre dve osoby s polpenziou a wellnessom. Ďakujeme vedeniu školy a hotela Plejsy za finančnú a materiálnu podporu  našej  účasti na  veľtrhu " Fiktívna firma - Brána do sveta podnikania"