• Marketéri vystavujú svoje diela

• 12.05.2019 11:48
      • Žiaci II. C odboru pracovník marketingu otvorili svoju autorskú výstavu v školskej reštaurácii Mladosť. Na vernisáži sa zúčastnili riaditeľka školy a pozvaní učitelia. V príjemnej umeleckej atmosfére sa diskutovalo o umení, fotografovaní a vizuálnej komunikácii.
      • V rámci predmetu OXR a OXB Grafika, žiaci II.C vypracovali projekt zameraný na vizuálnu komunikáciu a prácu s obrazom. Ústredná téma projektu bolo Rande s mestom, kde žiaci vytvorili sadu zaujímavých fotografií z ich vlastného pohľadu. Následne fotografie upravili v grafickom programe a pripravili na tlač. Vďaka spolupráci s majsterkou odborného výcviku v reštaurácii Mladosť sme pripravili malú vernisáž, ktorou sme otvorili výstavu fotografií. Výstavu si môžete pozrieť v priestoroch reštaurácie Mladosť do konca júna 2019.