• Vráťme šport do škôl

• 11.10.2019 13:37
      • V minulom školskom roku naša škola reagovala na výzvu Žilinského samosprávneho kraja, ktorý zverejnil informácie o možnosti zapojiť sa do projektov s názvom "Vráťme šport do škôl".
      • Škola vypracovala projekt s názvom "Skoč do fitparku" v podprograme - Škola ako centrum športu. Tento projekt bol úspešný, a tak sme získali finančné prostriedky na revitalizáciu rozbehovej dráhy a osadenie odrazovej dosky pre skok do diaľky v areáli školy. Okrem iného boli zakúpené dva outdorové posilňovacie stroje, ktoré sú nielen vhodným doplnkom na hodinách telesnej výchovy, ale slúžia aj širokej verejnosti na aktívne trávenie voľného času.

Ďakujeme všetkým za spoluprácu pri realizácii projektu a pozývame vás do nášho mini fitparku.

Lehotská Jana