• ŠIŠKA kráľovná fašiangov

• 09.03.2021 15:45
      • Na Hotelovej akadémii si aj v dnešnej dobe ctíme tradície. Pripomenuli sme si ich súťažným zadaním, pripraviť v domácich podmienkach sladkú dobrotu „fánky - šišky“,  pripravované na Liptove v čase fašiangov.

• Do súťaže sa zapojilo 63 žiakov zo všetkých ročníkov. Zadanie zvládli výborne, čoho dôkazom sú zaslané prezentácie. Odborná komisia mala neľahkú úlohu vybrať víťaza, rozdiely v prácach boli minimálne a členovia komisie sa zhodli na ocenení týchto žiakov:

Barbora Kaščáková a Kollár Richard z triedy 1.E, Murgoš Slávo z 2.E, Líška Matúš a Nadežda Machajová z 3.B triedy.

Napriek výberu spomínaných žiakov, by si určite zaslúžilo odmenu väčšie množstvo zapojených súťažiacich, preto Vám všetkým komisia vyjadruje vďaku za účasť.