• EUROCUP JUNIOR BARISTA

• 01.12.2022 17:51
      • Žiačka Paulína Gajdošová z V.B triedy reprezentovala našu školu na 4.ročníku baristickej súťaže Eurocup junior barista 2022, ktorá sa konala pod záštitou predsedu Prešovského samosprávneho kraja PaeDr.M.Majerského PhD. na Hotelovej akadémii v Prešove 23.11.2022.
      • Paulína súťažila v dvoch disciplínach. Úlohou súťažiacich bolo pripraviť 4 porcie espressa a 4 porcie miešaného nealko nápoja Coffe spitz a to všetko v časovom limite 15 minút. Paulína zvládla všetky súťažné disciplíny  na profesionálnej úrovni a my jej ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy. Žiačku na súťaž pripravili MOV Bc.I.Vargová a PhDr.I.Grešová. Ďakujeme vedeniu školy za podporu a zázemie, ktoré nám vytvára na prípravu žiakov pre odborné súťaže.