• Barmanský kurz pre začiatočníkov

• 06.01.2018 11:10
      • V dňoch od 9.05.do 16.05.2016 prebiehal na našej škole v rámci COV-základný barmanský kurz. Žiaci v hojnom počte prejavili záujem a svoj voľný čas zasvätili barmanskému umeniu.
      • Pitie miešaných nápojov je pôžitok a my sme sa snažili toto potešenie vyčariť svojimi vlastnými rukami. Stres i tréma počas osvojenia si zručností sú namieste. Vyžaduje to nesmiernu odvahu, sústredenosť, um, risk, trpezlivosť, a to všetko násobiť láskou, ktorá dodáva nápojom neodolateľnú krásu a chuť. V drinku sa odráža srdce i um Barmana a k tomu milý úsmev vytvára hosťovi umelecké dielo, pre ktoré sa oplatí stať BARMANOM. Gratulujem všetkým žiakom, ktorí absolvovali túto cestu, pod odborným vedením pani učiteľky Mgr. Ruženy Baranovej.