• Bristol. Town where the unicorns live

• 02.10.2018 22:38
        • Bristol je mesto a ceremoniálne grófstvo, administratívne aj jednostupňový celok, v Anglicku pri rieke Avon 10 km od jej ústia do Bristolského zálivu. Je to tretí najväčší prístav Spojeného kráľovstva pre námorné lode. Prístav je kanálmi prepojený s Temžou.
        • Erasmus+ Plymouth / Hardworking Days

• 29.09.2018 23:03
        • Máme polčas. Program Media Technican je nastavený tak, aby žiaci každý deň skúsili niečo nové. Celý workshop prebieha v priateľskej atmosfére, ako to praví marketéri majú radi. Káva a čosi sladké podporujú tvorivosť. Do Plymouth sa vrátilo leto, a preto sa pracovalo aj v exteriéri.
        • Erasmus+ v Plymouth / Ako sa tu majú?

• 24.09.2018 19:07
        • Prvý týždeň máme za sebou. Pomaly si zvykáme na miestne pomery, miestne rodiny, miestnu dopravu. Cez víkend sme sa socializovali kultúrne, akčne a edukačne v odbore oceánia. Kto nevidel Jasona Stathama v boji s predatorom, akoby v Plymouth ani nebol.
        • Maturanti sa lúčili

• 18.05.2018 16:31
        • Maturanti sa lúčili. Žiacka školská rada pripravila tradičnú rozlúčku s našimi maturantami, ktorí sa dnes rozlúčili so svojou strednou školou. Krátka reportáž TV Hama bez komentára online.