• Zbierka pre psíky v útulku Liptovský Mikuláš

• 25.01.2024 08:34
      • V januári školský parlament na hotelovej akadémií zorganizoval dobrčinnú zbierku, pre náš miestny útulok - OZ OČAMI PSA. Cieľom bolo opäť pomôcť, zvieratkám, ktoré potrebujú lásku a starostlivosť.
      • Chceli by sme vám zo srdca poďakovať za vašu úžasnú podporu a veľkorysosť. Vaše príspevky na zbierku pre útulok v LM boli nesmierne cenné a priniesli radosť nielen nám, ale určite aj psíkom z útulku a zamestnancom, dobrovoľníkom v útulku.

Sme nadšení, že sme dokázali zhromaždiť plné tašky darov - od diek, hračiek po uteráky, pelechy a taktiež prostredníctvom tejto zbierky sme vďaka vám vyzbierali 207,26 eur.
        Vaše láskavé gesto pomohlo zlepšiť životy týchto bezbranných zvierat.

V mene Školského parlamentu, chceme vyjadriť obrovskú vďaku každému jednému z vás, ktorý ste prispeli svojou časťou. Bez vášho zapojenia by sme nedosiahli taký skvelý výsledok.

Vašej podpory si veľmi vážime a sme šťastní, že máme takých milých ľudí okolo seba. Verte nám, vaše príspevky budú mať dlhodobý pozitívny dopad na životy týchto psíkov.

Ešte raz ďakujeme ! Sme neskutočne vďační za tohto krásneho ducha solidarity na Hotelovej Akadémií.