• Akreditované vzdelávanie Líder školského parlamentu

• 06.07.2022 09:18
      • Líder školského parlamentu je názov akreditovaného vzdelávania, ktoré trvalo 60 hodín a je rozdelené bolo do troch blokov. Vzdelávacím zariadením je Rada mládeže Žilinského kraja. Za náš školský parlament sa vzdelávania zúčastňujú  Erik Koky III.C a Daniel Kubovčík I.A DNŠ.
      • Všetky tri bloky vzdelávania sa realizovali  v Terchovej Penzión pod Oblazom počas víkendových stretnutní.                    Začiatok bol 22.- 24.4.2022.

Šikovní mladí ľudia zo stredných škôl, z parlamentov boli od začiatku plní dynamiky a nadšenia zo stretnutia.Odovzdávali si cenné skúsenosti a podnety, a tak začala práca a hľadanie nových tajomstiev mladého lídra.

Z pohľadu školy si zaslúži získať osvedčenie/certifikát s celoštátnou platnosťou, ktoré môže byť súčasťou životopisu a dokladom pri ďalšom štúdiu.

Dobrý školský parlament je dôležitou súčasťou života každej školy, k jeho úspešnému fungovaniu je poptrebné aj vzdelávanie. .

Erikovi a Danovi gratulujeme a sme radi, že máme vo vlastných radoch šikovných mladých ľudí, ktorí majú chuť robiť niečo nie len pre seba, ale aj pre druhých.