• Slávnostná imatrikulácia 2022/23

• 13.10.2022 14:06
      • Školský parlament spolu s vedením Hotelovej akadémie si  pre žiakov prvých ročníkov pripravil Slávnostnú imatrikuláciu, ktorá sa niesla v duchu filmu a filmových postáv.
      • Vitajte milí prváci na našej škole, cíťte sa tu dobre a buďte hrdí na to, že študujete v Hotelovej akadémii v Liptovskom Mikuláši, takýmito slovami sme privítali našich prvákov.

Do imatrikulácii sa zapojili všetky prvácke triedy I.A, I.CG, I.E, I.D spolu s triednymi pani učiteľkami. Podmienkou bolo prísť oblečení ako ich obľubená filmová postava a nacvičiť si spoločnú choreografiu na vybratú pesničku. Všetci sme sa dobre zabavili pri rôznych disciplínach. Žiaci si vyskúšali svoju šikovnosť v našľahaní snehu z bielok, zatancovali si aj spoločný tanec s balónmi, zabavili sa pri pantomíme, no a na záver nám predviedli aj spoločnú choreografiu. Objavili sme aj talenty napr. repera, ocenili sme originalitu filmových postáv a aj výborné tanečné kreácie nielen žiakov, ale aj pedagógov.

Ďakujeme všetkým zúčastnením za vytvorenie príjemnej atmosféry.