• GROWECO ÚSPEŠNÁ V ZAHRANIČÍ

• 17.03.2022 09:54
      • 👉🏻Dňa 8.3.2022 sa žiaci III.C, Dorota Prevuzňáková, Samuel Melich, Erik Koky, Viktória Staroňová a Tereza Štefáneková so študentskou firmou Groweco a pod vedením Veroniky Hrnčiarovej, učiteľky aplikovanej ekonomiky a programu JA Slovensko, n.o. zúčastnili Veltrhu Ja Firma v Hradci Králové.
      • 👉🏻Veltrhu sa zúčastnilo 20 študentských firiem z Česka a zo Slovenska. Súťažných kategórii bolo šesť a Groweco bola úspešná v troch. Na 1️⃣ mieste sme sa umiestnili v kategórií „Stánok“ , na 2️⃣ mieste v kategórií „Top predajca“ a na 3️⃣ mieste v kategórií „Leták“.

👉🏻Gratulujeme študentskej firme Groweco a želáme veľa ďalších úspechov v predaji ekologického hnojiva a na ďalších veltrhoch a súťažiach.