• OK basketbal žiakov SŠ

• 11.02.2019 12:09
      • Dňa 8.2.2019 sa uskutočnilo Okresné kolo v basketbale študentov SŠ na pôde HA LM. Žiaci HA LM získali striebornú medailu.

• Na okresnom kole sa chlapci stretli v prvom zápase s najťažším súperom Gymnáziom M. M. Hodžu LM. Zápas bol napínavý, najprv sme v prvom polčase vyhrávali my, potom gymnazisti. Hoteláci sa nevzdávali, bojovali, hádzali trojky, no šťastie bolo viac na strane súpera, prehrali sme len o 1 trojbodový kôš 23:26. Ďalšie zápasy hoteláci vyhrali presvedčivo 31:7 (so SZŠ LM), 32:10 (s SOŠE LH). Striebro nám neušlo. Školu reprezentovali: Rázga Adrián - III.A, Lupták Timotej - III.C; Ďaďo Adam a Lampert Ján - obaja III.D, Sochor Martin - III.F, Červeň Kristián – II. ADNŠ, Marek Mydliar a Muskolay Dávid - obaja II.F, Ferko Erik– I.D a Hrnčiar Juraj – I.A.

Gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu.  Mgr. Hošalová