• STRIEBORNÝ MAJSTER PALACINKA

• 15. 11. 2023
          • V Ružomberku 14.11.2023 na odbornej súťaži Majster palacinka žiaci Radovan Komorovský a Alžbetka Škvarková z III.A triedy reprezentovali našu školu a upiekli strieborné palacinky. Svoje zručnosti, sily a kreativitu pri príprave sladkého pokrmu si zmerali žiaci z odborných škôl v rámci celého Slovenska.
        • ŠKOLSKÉ KOLO VO FLORBALE

• 13. 11. 2023
          • Dnes sa naša telocvičňa premenila na ihrisko pre všetkých, ktorí milujú florbal.

👍 Jedenásť zmiešaných 🧍🏼‍♂️🧍🏼‍♀️ družstiev.

🏑 Osemnásť zápasov a v nich veľa krásnych gólov!

• NA HODINE INFORMATIKY SA SÚŤAŽILO

• 13. 11. 2023
          • 7. a 9. novembra 2023 sa 117 žiakov našej školy zapojilo do informatickej súťaže iBobor 🦫 v kategórii Junior a Senior, kde žiaci v priebehu 40 minút ⏳ museli vyriešiť rôzne náročné logické úlohy.
        • ŽILINSKÁ GASTRONOMICKÁ JESEŇ

• 4. 11. 2023
          • Žiaci Rastislav Haasz a Lenka Kunová z III.A triedy sa 26.otóbra zúčastnili medzinárodnej kuchárskej odbornej súťaže. Súťažili žiaci stredných škôl nielen zo Slovenska a konkurencia bola naozaj silná.
        •  STRIEBRO NA EUROCUPE 2023
          • STRIEBRO NA EUROCUPE 2023

• 3. 11. 2023
          • Na medzinárodnej súťaži barmanov juniorov v Prešove našu školu reprezentovali žiaci Matěj Maslan a Dajana Kúrová zo IV.A triedy a vybojovali strieborné medaile v súťaži jednotlivcov.