• Kvíz z nemeckého jazyka

• 04.10.2023 14:39
      • Možnosť porovnať si vedomosti o nemecky hovoriacich krajinách mali dnes, 4. októbra 2023, naši hoteláci v súťažnom kvíze.
      • Učiteľky NEJ kvíz s dlhoročnou tradíciou  realizujú pri príležitosti Európskeho dňa jazykov.

"Nemčinári"  preukázali svoje jazykové kvality a v 2 kategóriách (1.-2. ročník a 3.-5. ročník) zabojovali o umiestnenie na stupni víťazov. Žiadny zo súťažiacich však neodišiel bez sladkej a vecnej odmeny a za účasť všetkým ďakujeme.

Víťazom gratulujeme!

1. kategória : 1. miesto: Joshua Matthew Krištof (II.A), 2.miesto: Filip Medňanský ( I.A), 3. miesto: Simona Stromková (I.C)

2. kategória : 1. miesto Martin Bútora (V.A), 2. miesto: Radovan Komorovský (III.A), 3. miesto: Adriana Uličná (III.CG)